Preskočiť na obsah
Samuel Oláh

Priemyselná výroba

Samuel Oláh

Oprava a údržba elektrických prístrojov

Obec
Zemplínske Hradište
Od roku
2017
IČO
50 769 251

Samuel Oláh

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
076 01 Zemplínske Hradište
Na trhu od
1. marca 2017
IČO
50 769 251
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 33.14)
Oprava a údržba elektrických prístrojov

Podnikanie v číslach

9
rokov na trhu
2017
rok vzniku
3
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Samuel Oláh

Samuel Oláh – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Zemplínske Hradište. Podniká od 1. marca 2017.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Oprava a údržba elektrických prístrojov“ (33.14). Predmet podnikania tvorí 3 položky, napríklad pravy vyhradených technických zariadení elektrických, dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov a poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla.

Základné údaje

Obchodné meno
Samuel Oláh
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
50 769 251
Dátum vzniku
1. marca 2017
Miesto podnikania
076 01 Zemplínske Hradište
Živnostenský register
Okresný úrad Trebišov, vložka č. 870-17552
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 33.14)
Oprava a údržba elektrických prístrojov

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Samuel Oláh zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 3 položky.

  • Pravy vyhradených technických zariadení elektrických

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

  • Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Samuel Oláh?

Miesto podnikania je v obci 076 01 Zemplínske Hradište.

Čím sa Samuel Oláh zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Oprava a údržba elektrických prístrojov“ (33.14). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: pravy vyhradených technických zariadení elektrických; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla.

Aké je IČO – Samuel Oláh?

IČO je 50 769 251.

Odkedy podniká Samuel Oláh?

Podnikanie začalo 1. marca 2017. Na trhu pôsobí 9 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Samuel Oláh podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese samuel-olah.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.